Ukážkové videá

O centrálním vysavači v pořadu Tipy a inspirace

Rozhovor s expertom na centrálne vysávače v televíznom programe Tipy a inšpirácie ohľadom výhod centrálnych vysávačov. Ukážka hadice v stene v praxi, ukážka obsuhy centrálneho vysávača a ďalšie výhody.

Hadica v stene

Hadica v stene posúva možnosti centrálnych vysávačov ešte ďalej, než tomu bolo doposiaľ. Hadicu centrálneho vysávača už nemusíte prenášať od zásuvky k zásuvke, ale jednoducho si ju vytiahnete zo zásuvky v stene. Zákazník si samozrejme môže vybrať hadicu v rôznych dĺžkach a ani 15 m varianta nie je vďaka uloženiu v rozvode centrálneho vysávača v stene žiadnu komplikácií. Užívateľ si navyše môže vytiahnuť len potrebnú dĺžku hadice a po skončení upratovania jednoducho odistí poistku v zásuvke a hadica sa sama "vcucne" späť do steny.

Montáž centrálneho vysávača do novostavby

Rozsah montáže: hadice v stene, zásuvka pre klasickú vysávačovú hadicu, celonerezová štrbinová zásuvka / lopatka na smeti Magic Sweep do kuchynskej linky, inštalácia zásuvky na pôde a umiestnené centrálnej vysávačovej jednotky.

Montáž prívodu potrubia k centrálnemu vysávaču

Ukážka inštalácie potrubných rozvodov - prívod k vysavačovému agregátu

Montáž ABB zásuvky centrálneho vysávača

Ukážka inštalácie potrubných rozvodov -klasická vysávačová zásuvka ABB k centrálnemu vysávaču

Montáž prívodu potrubia pre štrbinovú zásuvku

Ukážka inštalácie potrubných rozvodov - celonerezová štrbinová zásuvka do kuchynskej linky

Montáž potrubia prechodu cez prekážku na podlahe

Ukážka inštalácie potrubných rozvodov - prechod cez prekážku na podlahe

Montáž a inštalácia hadice v stene a kuchynské štrbiny

Montáž a inštalácia systému pre hadicu v stene a kuchynské štrbinovej zásuvky / lopatky pre centrálne vysávače

Produktové video - Vroom

Vroom Central sa samonavíjacia hadicou je ideálny pre rýchle upratovanie malých priestorov a suchých nečistôt v miestach, kde je vo vašom dome intenzívne prevádzku, ako sú kuchyne, kúpeľne a zádverie domu. Jeho trvalá dostupnosť z neho robí skvelý doplnok k vášmu centrálnemu vysávaču.

Produktové video - Spot by Vroom

Skvelý doplnok k centrálnym vysávačom. Ideálne pre všetky priestory, kde je potreba rýchle upratovanie, ako sú kychyně, zádverie, chodby, dielne a kúpeľne. Nevyžaduje zložitú inštaláciu. Patentovaný systém, ktorý urýchli a uľahčí Váš upratovanie. Kefa na prach je schovaný vnútri zásuvky.

Napíšte nám