Životné prostredie

Prečo DUOVAC?

Unikátná záruka 25 rokov na centrálne vysávačové jednotky DUOVAC!

Ako jediná firma v odvetví centrálnych vysávačov poskytujeme unikátnú záruku 25 rokov na sacie agregáty. Všetky ponúkané sacie agregáty sú tiché a vyrobené z kvalitných materiálov a patrí medzi bezkonkurenčne najtichšie na trhu. Skutočná kvalita príslušenstva umožňuje predĺženie záručnej doby z dvoch na päť rokov pri zakúpení spolu so sacím agregátom. Vďaka ergonomickej rukoväti a vysoko odolnej hadici DUOVAC máte naviac zaručený maximálny komfort pri upratovaní. Viac ako 50% podiel na trhu centrálnych vysávačov v SR a ČR

NEWAG má vlastné pobočky v Prahe, Brne a Hradci Královom. Ďalej pokrýva sieť autorizovanými obchodnými partnermi na celom území ČR a SR. Starostlivosť o zákazníka je pre nás a našich partnerov mimoriadne dôležitá!

Newag spol. s r.o. ako, distribútor centrálnych vysávačov v ČR a SR funguje na trhu od mája roku 1993. Za dobu svojho fungovania sa nám podarilo vybudovať nielen pevnú pozíciu na trhu, ale hlavne získať dostatok skúsenosti, aby ste Vy, naši budúci, ale i doterajší zákazníci boli maximálne spokojní.

Viac ako 50 rokov je DUOVAC symbolom kvality a spoľahlivosti. Postupným vývojom a neustálym zdokonaľovaním sa výrobca dopracoval až k súčastnému modelu, ktorý Vám teraz môžeme ponúknuť - sacie agregáty so zárukou 25 rokov!

Základnou predajnou filozofiou pri predaji centrálnych vysávačov DUOVAC je maximálna spoľahlivosť sacích agregátov, kvalitné a spoľahlivé príslušenstvo a v neposlednej rade dokonalý servis a starostlivosť o zákazníka. Jednotliví predajci sú pravidelne preškolovaní tak, aby dokázali každému zo záujemcov o centrálny vysávač ponúknuť optimálne riešenie nielen z hľadiska kúpnej ceny, ale predovšetkým, aby im centrálny vysávač ponukol upratovanie s minimalnými prevádzkovými nákladmi a s čo najdlhšou životnosťou.

Čo sa týka technických vlastnosti, veľmi dôležitý je z pohľadu celkovej životnosti centrálneho vysávača motor. Agregáty DUOVAC sú vybavené motormi Ametek s obtokovým chladením, čo znamená, že motor nepracuje pri tak veľkých otáčkach, lepšie sa chladí a má výrazne dlhšiu životnosť. Okrem toho je motor uložený v špeciálnom antivibračnom púzdre, čo zvyšuje mechanickú odolnosť jeho jednotlivých časti.

Ďalšim veľmi dôležitým parametrom pre výber sacieho agregátu je filtrácia. Výkonný motor so zlou filtráciou nebude mať optimálu životnosť tak, ako motor, ktorý musí prekonávať odpor viacnásobných filtračných systémov. Pri centrálnych vysavačoch DUOVAC je riešena filtrácia pevným stredovým filtrom v kombinácii s cyklónovou separáciou. Tá je umocnená kónickou nádobou, ktorá podporuje rýchlosť prúdenia vzduchu a efektívne oddeľuje ťažšie nečistoty. Prefiltrovaný vzduch je následne odvádzaný mimo sací agregát. Materiál filtru je špeciálna trojvrstvá tkanina Heurecon. Výsledný efekt tejto filtráce je účinnosť 97,5%, čo znamená, že filter prepustí iba častice menšie ako 1 µm. Veľmi podstatnou výhodou je údržba filtru. Každý filter je totiž nutné občas vyčistiť. Údržba filtra sacích agregátov DUOVAC je veľmi jednoduchá a zvládne ju aj zákazník sám. Nie je teda nutné na výmenu alebo čistenie filtru volať servisného technika.

Pri výbere centrálneho vysávača je dôležité taktiež to, aby bol sací agregát vyrobený z kvalitného materiálu. Všetky sacie agregáty DUOVAC sú kovové, čo zvyšuje odolnosť proti mechanickému poškodeniu a hlavne zabraňuje pôsobeniu statickej elektriny.

Ďalšou technickou výhodou centrálnych vysávačov DUOVAC sú originálne vysávačové zásuvky, ktoré boli vyvinuté priamo v spolupráci s firmou ABB. Ponúkané sú vo všetkých farebných kombináciach v radách Time a Element a najnovšie taktiež v rade NEO.

Správne navrhnutý centrálny vysávač DUOVAC bude svojim zákazníkom spoľahlivo slúžiť a zaručene zaistí svojím užívateľom nielen efektívne upratovanie, ale rovnako im výrazne zníži náklady na túto nie vždy úplne obľúbenú činnosť.

TIETO VÝHODY = SPOĽAHLIVÝ CENTRÁLNY VYSÁVAČ NA CELÝ ŽIVOT

Napíšte nám