O nás

Kvalita, spoľahlivosť, ale najmä starostlivosť o zákazníka

Prostredie domova, kde žijeme, je pre zdravie nášho organizmu čoraz dôležitejšie. Prach a alergény sú nepríjemných spoločníkom našej domácnosti a musíme s nimi neustále bojovať. Veľmi efektívnym pomocníkom v takomto boji je centrálny vysávač Duovac. Možno ho využiť v rodinných domoch, bytoch a menších penziónoch. Upratovanie pomocou centrálneho vysávača je veľmi ľahké a účinné. V rodinnom dome môžete ušetriť veľa času, ktorý inak treba venovať upratovaniu. S centrálnymi vysávačmi Duovac upracete rodinný dom až dvojnásobne rýchlejšie ako s bežným vysávačom. Čo sa týka povrchov, veľmi vhodné je použiť tento systém na plávajúce podlahy, koberce, dlažbu a pod. S prídavným separátorom potom bez problémov môžete vysávať popol z kozuba aj mastné nečistoty.

Ak sa zameriame na centrálne vysávače Duovac bližšie, zistíme, že je to značka celosvetovo spájaná s maximálnou spoľahlivosťou a dokonalou technickou vyspelosťou. Svoje prednosti zdôrazňuje najmä vynikajúcou filtráciou (filter Silpure zachytáva tie najmenšie častice od veľkosti 0,1 mikrónu pri účinnosti 97 %), kvalitnými motormi AMETEK a vysokokapacitnou nádobou na prach, ktorá podporuje cyklónový efekt. O tom, že Duovac ponúka naozaj to najlepšie, svedčí séria Symphonia, ktorá okrem veľmi atraktívneho dizajnu ponúka používateľom agregáty so špičkovými parametrami a zabezpečí to najdôkladnejšie a najefektívnejšie upratovanie. Navyše Duovac poskytuje unikátnu záruku 25 rokov na vybrané agregáty.

Z pohľadu zákazníka je nemenej dôležité zázemie firmy, ktorá centrálny vysávač vyrába. Generálnym dodávateľom pre SR, ČR a pobaltské republiky je naša firma Newag, spol. s r. o. V prípade záujmu sa môžete obrátiť na zamestnancov jednotlivých pobočiek alebo na autorizovaných obchodných partnerov. Veľmi radi vám zadarmo vypracujeme cenovú kalkuláciu a návrh technického riešenia. Kontaktujte nás na emailovej adrese info@newag.cz

 

Napíšte nám