Servis

Pre centrálne vysávače DUOVAC poskytujeme na našich pobočkách vlastné servisné zázemie. Všetky tieto úkony sú realizované preškolenými zamestnanci s mnohoročnými skúsenosťami. Tým, že ponúkame vlastné servisné strediská sa úplne odlišujeme od ostatných firiem, ktoré si na servisné úkony najímajú externé techniky. Mimo naše pobočky poskytujeme servis po celej SR vďaka ceftifikovanými zmluvnými partnermi, ktorí zaístí kvalitné a profesionálne opravu.

Samozrejmosťou je využitie centrálneho servisu dovozcu, firmy NEWAG s.r.o. v Zlatníkách (Praha západ), kam je možné poslať, alebo osobne doručiť vysávačový agregát Duovac a my vykonáme záručného a pozáručného opravu. Vzhľadom k tomu, že na väčšinu vysávačových agregátov Duovac je poskytovaná nadštandardná záruka 5 rokov a na vybrané modely záruka až 25 rokov, je výhodnejšie si nechať vykonať servis priamo u Vás na mieste. Pre záruku 5 alebo 25 rokov má zákazník nárok na servis centrálnej jednotky po dobu 5 rokov úplne zadarmo, a to aj vrátane práce a dopravy. Po uplynutí 5 rokov sú u vysávačov s 25ti ročnou zárukou zadarmo chybné diely a zákazník hradí iba prácu a dopravu technika. V tomto prípade odporúčame riešiť servis niektorú z našich pobočiek, alebo certifikovaným partnerom, čím zásadne redukujete náklady na dopravu.

Ikdyž sú rozvody centrálneho vysávania kvalitne nainštalované, môže niekedy dôjsť počas stavby, rekonštrukcie atp. v dome k poškodeniu potrubia, alebo k jeho čiastočnému upchatiu. V takom prípade sme vybavení profesionálne kamerou od firmy Rothenberger, pre prehliadku rozvodov. Všetko sa premieta na obrazovke prístroja a je možné zaobstarať fotografie alebo video. Týmto sme schopní zistiť presné miesto porušenia potrubia a tento problém čo najrýchlejšie odstrániť. Objednať prehliadku potrubného rozvodu je možné buď telefonicky na niektorej z našich pobočiek, alebo na email info@newag.cz. Kameru Rothenberger nie je možné zapožičať, je nutné aby jej obsluhoval náš preškolený servisný technik.

Je vsadí dôležité upozorniť, že potrubný rozvod centrálneho vysávača sa neupchá sám od seba. Vždy je dôvodom buď chyba montáže, poškodenie stavbou, prevŕtanie pri inštaláciách iných zariadení atp. Bolo nainštalovaných už viac ako 40.000 centrálnych vysávačov Husky a Duovac a nezaznamenali sme upchaté potrubia spôsobené bežným vysávaním.

 

Napíšte nám