Sme tu pre Vás

Našim cieľom je vaša spokojnosť!

Vážime si Váš záujem o centrálne vysávače DUOVAC. Vieme, že akékoľvek úpravy interiéru sú časovo náročné a nie je ľahké nájsť toho správneho dodávateľa. V tomto ohľade sa Vám snažíme vyjsť maximálne v ústrety a nájsť riešenie priamo pre Vás na mieru, v najkratšom možnom čase. Náš tím sa skladá z ľudí, ktorí majú v oblasti centrálnych vysávačov niekedy aj viac ako desať ročné skúsenosti. Najdite si Vášho dodávateľa, ktorý je Vám najbližšie, priamo na mape našich partnerov.

Alebo nám môžete

napísať email na info@newag.cz
vyplniť krátky kontaktný formulár v pravom dolnom rohu
zavolať - sme pripravení zodpovedať Vaše otázky každy pondelok až štvrtok od 8h do 17h, v piatok do 15h

Naše doporučenie

Na základe našich dlhoročných skúsenosti dovoľujeme si Vám doporučiť nechať si spracovať nezáväznu cenovú ponuku – pokiaľ o centrálnom vysávači aspoň trošku uvažujete. Všetko si potom môžete v kľude premyslieť. Centrálny vysávač je investícia do budúcnosti, naviac so zárukou 25 rokov - a to už stoji za zamyslenie!

Neváhajte sa na nás obrátiť, radi sa Vám budeme venovať.

Realizácia prebieha v 3 krokoch...

Návrh systému - každý zákazník sa môže obrátiť na obchodníkov firmy Newag alebo na preškolených obchodných zástupcov. Tí mu zdarma spracujujú technický návrh a cenovu kalkuláciu. Na prianie zákazníka je možnosť konzultácie priamo na stavbe.

Montáž a realizácia - vlastnú montáž robia buď priamo zamestnanci firmy Newag alebo preškolení obchodní partneri. Tí majú väčšinou viac ako desaťročné skúsenosti s inštalaciami centrálnych vysávačov. Montáž sa prevádza v dvoch etapách – prvná najčastejšie pri hrubej stavbe alebo rekonštrukcii; druhá väčšinou pred alebo po nasťahovaní.

Záručný a pozáručný servis, starostlivosť o zákazníka - o každého zákazníka sa staráme nielen v období výberového riadenia ale aj po zakúpení centrálneho vysávača DUOVAC. Každému zákazníkovi sme pripravení poskytnúť záručný servis (doživotná záruka na nové agregáty, 5 rokov na nové príslušenstvo a na potrubie), tak aj servis pozáručný, ktorý spočíva prevažne v preventívnej údržbe a vyčisteni zariadenia centrálneho vysávača alebo v nákupe doplnkového príslušenstva.

Využijte aj Vy možnosť bezplatného spracovania technického návrhu a cenovej kalkulácie!

Napíšte nám